Vēlies savas bungas?

.

Iespējas tikt pie savām bungām

Vai esi gatavs savām bungām? Jautājums nav retorisks, tas ir pēc būtības. Kopā ar bungām vienmēr dzīvē ienāk arī citas pārmaiņas, notiek kāda kustība. Šī kustība vienmēr notiek uz labu un uz augšu, bet ne vienmēr cilvēks tam ir gatavs. Tāpēc iedziļinies šajā jautājumā un atbildi sev godīgi.

Ja esi gatavs un izlēmis – lai bungas ienāk manā dzīvē – zini, ka iespējas pie tām tikt ir vairāk kā viena. Izvēlies savējo!

  • Šeit pat, „Bungu bildēs” apskaties, kuras bungas meklē saimniekus un atrodi savējās (vai ļauj savējām izvēlēties sevi )!
  • Sajūti, apdomā, apzinies - KĀDAS vēlies savas bungas, no kādas ādas, cik lielas, kāds nodoms tajās būtu ielikts – un sazinies ar mums! Tiksimies, parunāsimies - un mēs uzbursim tavām vēlmēm un vajadzībām visatbilstošākās!
  • Vai vēlies savas bungas sev darināt pats? Arī šim ceļam ir vairākas iespējas. Par to vairāk lasi tepat, jau sākot ar nākamo vārdu:

Laiktelpas bungu darbnīca

Laiktelpas bungu darbnīca ir iespēja īstajā laikā un vietā tiem, kuri vēlas un ir gatavi, tikt pie savām paša gatavotajām bungām. Ņemot vērā tavas vēlmes un tam, cik daudz laika esi gatavs veltīt šim procesam, iespējas ir vairākas:

  • Vari iet visu garo ceļu – sākot no sava dzīvnieka sagaidīšanas (sarunājot ar kādiem sev zināmiem medniekiem vai varbūt pats esi mednieks?), turpinot ar ādas apstrādi un sagatavošanu, nepiemirstot arī uzmeistarot bungu riņķi un, protams, uzvilkt, nostiept, žāvēt un ievibrināt savu instrumentu.
  • Vari ādu apstrādāt un sagatavot pats. Protams, mēs ar lielāko prieku palīdzēsim ar telefonisku konsultāciju, ja tāda būs nepieciešama. Un tad kopā ar mums atliks vien izdomāt lielumu un dizainu, piemeklēt riņķi un gatavot bungas. 
  • Vari arī ādas apstrādes procesu uzticēt mums un Tev ar mūs palīdzību atliks vien uzstiept ādu uz riņķa un izveidot sev tīkamu rokturīti.
  • Tu vari braukt ciemos pie mums.
  • Tu vari aicināt mūs ciemos pie sevis.
  • Tu vari aicināt mūs uz jebkuru vietu, kur vēlies tapināt savas bungas - kaut uz meža vidu. Galvenais, lai tur būtu pieejams ūdens un uguns vai cits siltuma avots.

Mūsu Laiktelpas bungu darbnīcā ir ejami visi pieminētie ceļi, un esam atvērti arī jauniem ceļiem, ja tev tādi ir. No savas puses ar prieku rādīsim, stāstīsim, iedrošināsim un palīdzēsim tapināt bungas, plūsmā neizpaliks arī dziesmas, stāsti, un vakari pie ugunskura un tajā gatavotas maltītes, dzīvošana un nakšņošana dabā. Tā kā viss, kas saistās ar bungu gatavošanu, nepakļaujas grafikiem, termiņiem un plānošanai, mēs speciāli neko neorganizējam un negaidām noteiktu dalībnieku skaitu. Laiktelpas darbnīca notiks tad, kad būsi gatavs un dosi mums ziņu!

Stāsti par jau notikušajām bungu darbnīcām kopā ar visādiem citādiem stāstiem lasāmi sadaļā Bungu stāsti.